Ankara'da MHP'lilerin ilginç anneler günü kutlamaları

11-05-2015
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı, Anneler Gününü Metin-Eda Özülkü’nün katıldığı bir müzik şöleni ile kutladı.

.
              ANKARA  - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanlığı, Anneler Gününde Başkentli anneleri coşturdu. Anneler Günü, ünlü sanatçılar Metin-Eda Özülkü ile birlikte Derviş ve Volkan Alparslan’ın katıldığı ve çok yoğun bir vatandaş topluluğunun izlediği bir müzik şöleni ile kutlandı. 
Yenimahalle’deki Kültür Parkında gerçekleştirilen müzik şölenine vatandaşların gösterdiği büyük ilgiye teşekkür eden MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya, annelerin her şeyin en güzeline layık olduklarını söyledi. Başkan Çetinkaya, şölenin açılışında yaptığı konuşmada, anlamlı bir günde birlikte olmanın coşkusunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi:
            “TÜM CANLILARDAN ÜSTÜN TUTULDU”
“Annelerimiz için söyleyecek çok şeyimiz var. Unutulmasın ki kadın, Yüce Allah tarafından bütün canlılardan üstün tutulmuştur. Şefkat ve merhamet timsali Peygamberimiz ‘Cennet anaların ayakları altındadır’ derken ne güzel de söylemiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk de, ‘Şu dünya üzerindeki bütün eserler kadınlara aittir’ sözüyle bir gerçeğe dikkat çekmiştir. 
Unutulmasın ki, annelerimiz her türlü sıkıntıya göğüs geren, sevgi ve huzurun temsilcileridir. Onlar fedakarlık, çalışkanlık, üretkenlik, koruyup kollamakta üstüne kimsenin olmadığı varlıklardır. Böylesine bir buluşmada buradan tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu coşkumuz annelerimizin anlamlı gününün coşkusudur. Bütün annelerimizin tek günü bugün değil her gün diyorum.”
MHP Ankara İl Başkanlığı’nın düzenlediği müzik şölenine Ankara milletvekili adaylarının yanı sıra il ve ilçe yöneticileri ile kadın kolları temsilcileri de katıldı.
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları