İYİ PARTİ ANKARA’DA DAHA İYİ OLMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ

02-10-2019
31 Mart seçimlerinde birçok il ve ilçede ittifak yaparak propaganda çalışmalarını yapan İYİ Parti kısa bir duraklama döneminden sonra yeniden faaliyetlerine başladı.

.
    İYİ PARTİ ANKARA’DA DAHA İYİ OLMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ
31 Mart seçimlerinde birçok il ve ilçede ittifak yaparak propaganda çalışmalarını yürüten İYİ Parti kısa bir duraklama döneminden sonra yeniden faaliyetlerine başladı. Özellikle belediyeler nezdinde, belediye meclisi üyelerinin yoğun bir çalışma sürecine girdikleri dikkat çekiyor.
  • Yenimahalle ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi olan Mustafa Eski en fazla sorumluluk taşıyan ve bu manada icra eden belediye meclisi üyelerinin başında geliyor. Çünkü onun sorumluluk alanı bir ve iki değil, Kızılcahamamlı olması nedeniyle aynı zamanda Kızılcahamam’ın sorunlarını da üstlenmiş durumda.

Parti teşkilatlarının faaliyetleri ve belediye hizmetlerinin akışının sağlanması babından çalışmaları hakkında görüş ve düşüncelerini aldığımız Mustafa Eski haber merkezimize şunları söyledi:

     Bizim partimizin adının İYİ olduğu gibi aynı zamanda hizmetlerimizin de iyi  olması için planlı programlı ve ilkeli bir çalışma metodu gerçekleştirmemiz lazım. Bu duygu ve düşüncelerin sorumluluğunu üstlenmek  her partilimiz ve özellikle de seçilmiş arkadaşlarımızın taşımasında yarar görüyorum.  Şahsen ben bu düşünce yapısı ile hareket ediyor ve programlarımı buna göre dizayn ediyorum.

    Tabii benim Ankaralı olmamın yanında bir de Yenimahalle’de ikamet edip bu ilçeden seçilmiş olmamın, aslen de Kızılcahamamlı olmam sorumluluk ve hizmet alanımın yoğunlaşmasına neden oluyor.  Açıkça ifade etmeliyim ki, bu ağır mesuliyeti her bakımdan taşımanın gurur ve heyecanı içindeyim. Bizler Hakk’ın rızasını kazanmak için halka hizmeti  görev addetmişiz. Bütün teşkilat mensuplarımızın da aynı duygu ve düşünce içinde oldukları hissiyatını taşıyorum.

    Öyle ümit ediyorum ki, partimizin kuruluş günlerinde yaşanan heyecan 31 Mart seçimlerinden sonra biraz yavaşlamış gibi görülüyorsa da biz dimdik ayakta ve milletimizin hizmetindeyiz. Hatta bundan sonra herkes görecek ki, yeni dönem çalışma sürecinde partimizin felsefî ağırlığı ve hizmet anlayışı doğrultusunda zirveye tırmanışımız ve orada kalmamızın hesapları içinde olacak ve inanıyorum ki her şey, ama her şey İYİ olacak.”   

                                     İYİ PARTİ MUHTARLARI YAVAŞ'la BULUŞTURDU

Kızılcahamam’ın kurucu ilçe başkanı ve eski belediye başkanı Coşkun Ünal liderliğinde Kızılcahamam İYİ Parti İlçe Yönetiminin organize ettiği etkinlikte muhtarlar Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret etti.

 Ziyarette İYİ Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Mehmet Uslucan, İYİ Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Coşkun Ünal ve İYİ Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, 100'e yakın köy muhtarı hazır bulundu.

 Ziyarette muhtarlar isteklerini ve şikayetlerini dile getirdiler. Muhtarları dinleyen Mansur Başkan tüm sıkıntıları yetkililerine ileterek, yakın zamanda da bizzat Kızılcahamam'a gelerek takipçisi olacağını dile getirdi. Ayrıca Yavaş, muhtarların mahalledeki işlere onay vermeden ödemelerin yapılmayacağını dile getirdi.

 Ziyaret sonunda Muhtarlar Mansur Yavaş'ın çok sevdiği höşmerim tatlısı; İYİ Parti İlçe Teşkilatı ise Atatürk'ün Kızılcahamam'da çekilmiş fotoğrafını tablo şeklinde Mansur Yavaş'a takdim etti. Ziyarette Yenimahalle ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ( Kızılcahamamlı ) Mustafa Eski de hazır bulundu.

 

 

 

Etiketler : - - - - İYİ - PARTİ - ANKARA’DA - DAHA - İYİ - OLMAK - İÇİN - HAREKETE - GEÇTİ -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları