GENEL HABERLER

ZEMİNİ RENKLERİYLE CANLANDIRAN PARKE: “FLOORPAN”

16-08-2014
Orman ve ağaç ürünleri sektöründe 45 yıldır hizmet veren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, dünya kalite standartlarında üretilen laminat parke ürünü “Floorpan”la ahşabın doğal renklerini mekan zeminlerine taşıyor.

.


        
    

       Ahşap levha sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi’nin 45 yıllık tecrübesiyle ürettiği laminat parke “Floorpan”, doğal renklerin canlılığını mekanların zeminine yansıtıyor.

     Gelişen ve yenilenen teknolojiyi üretimine katarak ilerleyen Kastamonu Entegre’nin birinci sınıf kalite anlayışıyla ürettiği komple yer döşeme sistemi olan “Floorpan” laminat parkeler, zengin renk ve desen çeşitleriyle ahşabın doğallığını aynı zeminde buluşturuyor.

Takılıp sökülebilme sistemi sayesinde herhangi bir bozulma olmadan defalarca çıkarılıp takılabilen “Floorpan” laminat parkeler, bu üstünlüğü ile mekanlarda yapılacak dekorasyon değişikliklerine göre düzenlenip kullanılabiliyor. “Floorpan” laminat parkelerin hızlı ve kolay montaj özellikleri zamandan ve işçilikten tasarruf edilmesini sağlarken, tutkalsız montaj sistemi de yüzeylerin lekesiz ve temiz kalmasını sağlıyor.
Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi tarafından birinci sınıf kalite ile üretilen “Floorpan” laminat parkelerin kilitlenme teknolojisi de zamanla açma yapmayı engelleyerek ev ve iş yerlerinde kullanım için sorunsuz zeminler sunuyor.

Kastamonu Entegre Hakkında

1937 yılında temelleri atılan Hayat Holding çatısı altında 1969 yılında kurulan Kastamonu Entegre, ilk tesisi olan Yonga Levha Fabrikası ile 1971 yılında Kastamonu’da üretime başladı. 2014 yılı itibariyle yıllık 2 milyon m3 MDF, 2.55 milyon m3 yonga levha, 60 milyon m2 laminat parke, 19.5 milyon adet kapı paneli ile toplamda 4.55 milyon m3 ahşap levha üretim kapasitesine sahiptir. 2014 yılında 1.18 milyar dolar konsolide ciro gerçekleştiren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, Türkiye’de sektör liderliğinin yanı sıra Avrupa’da 4’üncü sırada, dünyada ise 9’uncu sırada yer almaktadır. Yurt içinde Gebze, Kastamonu, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana’da yurt dışında ise Romanya, Bulgaristan, Rusya ve Bosna Hersek’te olmak üzere toplam 10 farklı lokasyonda 13 ayrı üretim tesisi bulunmaktadır. 71 ülkeye ihracat gerçekleştiren Kastamonu Entegre, 4 bin 900 kişiye istihdam sağlamaktadır. Kastamonu Entegre, ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, FSC (Sürdürülebilir Orman Yönetimi) kalite sistemlerine sahiptir. Ayrıca TSE ve Avrupa Normları (EN)’a uygun üretim yapmaktadır.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları