ALTINDAĞ BELEDİYESİ SAĞLIK ALANINDA DA EN ÖNDE

09-04-2017
İlaç gibi belediye ..Sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına getiren Altındağ Belediyesi, önemli bir yatırıma daha imza attı.

.
     Bugüne kadar Altındağ’a 7 aile sağlığı merkezi kazandıran Altındağ Belediyesi, Ulubey Mahallesi’ne yaptığı Aile Sağlığı Merkezi’nin açılışını mütevazı bir törenle gerçekleştirdi.  
     Bir aile sağlığı merkezinin daha açılışı gerçekleştirildi
     Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Ak Parti Ankara milletvekili Aydın Ünal, Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu, Ankara Halk Sağlığı İl Müdürü Doğan Akdoğan,  Ankara İl Sağlık Müdürü Kamil Türkmen, AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca ve ilçe teşkilatı, Altındağ Belediyesi Başkan Yardımcıları Cebrail Aslan ve Tuncay Temel, Altındağ Belediyesi meclis üyeleri ile ilçe muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, protokol konuşmalarıyla devam etti.
“Sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına getirdik”
     Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki konuşmasına “Mütevazı bir açılış töreninde daha, siz değerli Altındağlılarla birlikte olmaktan çok mutluyum” diyerek başladı. Her 15 günde bir, yeni bir yatırımın açılışını gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Tiryaki, açılış bekleyen 10’dan fazla yeni tesis olduğunu da sözlerine ekledi. Başkan Tiryaki, sağlık merkezleriyle, spor tesisleriyle, kültür merkezleriyle, parklarıyla, yüzme havuzlarıyla, okullarıyla Altındağ’ın çok değiştiğini vurguladı. 
      Altındağlılara seslenen Başkan Tiryaki, “Hiçbir programda bizleri yalnız bırakmıyorsunuz. Etkinliklerimize katılım gösteriyorsunuz, bu katılımlarınız aslında dua niteliğindedir. Biz Altındağ’ın güzel insanlarının duaları ile bugünlere geldik. Hepinize teker teker çok teşekkür ediyorum.” dedi.  
Ankara Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr Doğan Akdoğan ise konuşmasında Altındağ Belediyesi’nin sağlık alanındaki yatırımlarından bahsederek,  Altındağ Belediyesi’nin ilaç gibi bir belediye olduğunu dile getirdi. 
“Altındağ tüm Türkiye tarafından takip edilir hale geldi.”
Ak Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal ise, Altındağ’ın tüm Türkiye tarafından yakından takip edildiğini belirtti ve başarılı çalışmalarından ötürü Veysel Tiryaki’yi tebrik etti. “Görevi olmamasına rağmen ihtiyaç duyulan her türlü yatırımı Altındağ’a kazandırdıkları için Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’yi ve ekibini kutluyorum.” diyen Aydın Ünal, Altındağ’ın her gün daha da modern hale geldiğini aktardı. 
Protokol konuşmalarının ardından Ulubey Aile Sağlığı Merkezi’nin açılış kurdelesi kesildi ve protokolle birlikte aile sağlığı merkezi gezildi. 
 
Etiketler : ALTINDAĞ - BELEDİYESİ - SAĞLIK - ALANINDA - DA - EN - ÖNDE -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları