Beyhan Aslan'ın kızının düğününe siyasiler büyük ilgi gösterdi

24-10-2015
19.Dönem Denizli Milletvekili ve Anavatan Partisi E.Grup Başkan Vekili Beyhan Aslan kızını evlendirdi. Aslantaş ailesinden Mustafa Çağatay'la dünya evine giren Büşra'nın nikah merasimine siyasilerin büyük ilgi göstermeleri dikkatlerden kaçmadı

.

Babası siyasetçi olunca işte böyle bir şey oluyor. Denizli Eski Milletvekili Beyhan Aslan'ın kızı Büşra, Mustafa Çağatay'la nikahlanıp Aslantaş soyadını aldı. Katılım fevkalade, saygı ve sevgi übtün özellikleydi. 

    Gölbaşı Vilayetlerevinde yapılan nikah merasimi ve kokteyle siyasiler büyük ilgi gösterince her iki taraftanda gelen davetliler azınlıkta kaldı. Siyasilerin nikah dolayısıyla bir araya gelmeleri bir bakıma fena olmadı, çünkü bol bol siyaset konuştular. Aralarında TBMM eski başkan Vekilleri, Eski Bakanlar, Eski Milletvekiller öylesine derin siyasetin içine girip hem 1 Kasım seçimlerini değerlendirdiler, hem de hasret giderdiler. Ancak daha önemlisi; seçimlerden sonra yeni bir partinin hayata geçip geçmeyeceği idi. İşte esasen üzerinde durdukları da buydu. Bazılarının randevulaştığı, bazılarının telefonlarını yenilediği, bazılarının da 5. parti kuruluş çalışmalarını acilen başlatma eğlemleriydi. 

  Hali hazırda AK Parti'de kaydı bulunan bir eski milletvekilinin daha da ileri giderek şu cümleleri sarfetmesiydi: " Görüldü ki AK Parti bir kırılma noktasına geldi. Artık bundan sonra derlenip toparlanması hiç kolay olmaz. Hele bir de tek başına iktidar olamazsa yeni bir siyasi süreç başlaması zorunlu hale gelir."

   Bir başka eski milletvekili de şöyle bir iddiada bulundu: " Maya bozulmuştur, bundan sonra AK Parti içinde hat safhaya gelen kırgınlıkların düzen tutması söz konusu olamaz. Maalesef üzülerek ifade etmek istrim ki, kurup büyüttüğü ve önemli başarılara imza atılmasına vesile olan sayın Recep Tayyip Erdoğan partinin ivme kaybetmesine neden olmaktadır. Kim ne derse desin, bundan böyle sayın Erdoğan'ın Başkan olma hesabı tutmayacak olsa bile kendi kurduğu sistemi kendi kafasına göre uygulamak istemesi gerek parti içinde ve gerekse kamuoyunda itibar görmeyecektir. Bu nedenle seçimlerden sonra hemen, ama çok acele olarak merkezde yeni bir partinin kurulması gerçekleşecektir. Bazı hazırlık çalışmaları mevcuttur. Ancak lider bulup bulamama söz konusu.. Lider de bulunur ama yıpranmamış olmalı, genç ve dinamik olmalı. Bütün bunlar için bir hayli zaman gerekir. Bu arada acele etmek isteyenlere DUR denilmeli. İyi muhakeme yapıp, tedbirli ve temkinli olunmalı. "

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
  • misafir tarafından 2015-10-26 0:04:07 tarihinde yazıldı.
    BEYHAN ASLAN'IN OĞLU MUSTAFA ÇAĞATAY ASLAN BÜŞRA ARSLANTAŞ'LA EVLENDİ. HABERİRİNİZ MALESEF YANLIŞ!!!!!

HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları