ENGELLİLER YARARINA DÜZENLENEN KERMES BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

04-09-2016
* Engelliler Federasyonu Tarafından Düzenlenen Kermes Ankaralılar tarafından büyük ilgi gördü.

.
 Keçiören Kaymakamlığı karşısında, Keçiören Belediyesi’nin organizasyonlar için tahsis ettiği kermes 9 Eylül tarihine kadar devam edecek.
 
      Kurban Bayramı ihtiyaçlarını gidermek üzere büyük bir avantaj olarak nitelendirilen kermes ile ilgili olarak Engelliler Federasyonu Genel Başkanı Hürriyet Cemal Özkaynak şunları söyledi:  “ Federasyon olarak engelliler yararına zaman zaman bazı etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliğimiz de bunlardan birisi. Açıldığı günden itibaren halkımız büyük ilgi gösterdi ağ olsunlar. Kermesimiz 9 Eylül tarihine kadar devam edecek. Büyük bir yoğunluk var.  Öyle tahmin ediyorum ki vatandaşlarımız Kurban Bayramı ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü buradan karşılayacaklar. Bu arada şunu belirtmek isterim, vatandaşlar alışveriş yapmakla birlikte hem kendi ihtiyaçlarını karşılayacaklar, hem de engelli kardeşlerimize katkı sağlamış olacaklar. “
 
Kermesi ilk ziyaret edenler arasında Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON ) Genel Başkanı Mehmet Akyol, Genel Başkan Yardımcısı Neslihan Çakır ve beraberindeki heyet de vardı. 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları