ENGELSİZ SAĞLIK TURİZMİ DERNEĞİNE BAŞKON'DAN DESTEK

14-10-2017
* Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON) Genel Başkanı Mehmet Akyol başkanlığına bir heyet katıldı.

.
 
    Heyette Ankara Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Alaettin Süer, BAŞKON Genel Başkan Yardımcısı Nihas Kazmacan, Ankara Dernekler Federasyonu 'ndan Şelale Oğuztürk, Serpil Alpay ve Tülay Sarıbıyık bulundu. Engelsiz Sağlık Turizmi Derneğinin düzenlediği proje tanıtım programına katıldılar. 
    Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finansa edilen proje Ankara'da Tunus Caddesinde bir otelde yapıldı. Projenin anlatımı ve ödüllerin dağıtılmasından sonra toplu fotoğraf çektirildi.
Bu arada Engelsiz Sağlık Turizmi Derneği yöneticileri BAŞKON ve Ankara Dernekler Federasyonu yöneticileri ile özel olarak bir fotoğraf çektirmek istediklerini rica ettiler. Bunun üzerine heyet tam da gitmek üzereyken asansör kapısından çevrilip günün anlamına binaen fotoğraflar çektirildi. Bu gelişmeler sonucunda iki kuruluş arasında dostluk köprüsünün temelleri atılmış oldu.
    Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Ankara Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Alaettin Süer şu açıklamayı yaptı: " Engelsiz Sağlık Turizmi Derneğinin daveti üzerine programlarına katıldık. Böylesine önemli hizmetler veren bir kuruluşu herkesin desteklemesi gerekir düşüncesi ile hareket ettik. Yeni yeni arkadaşlar-dostlar edindik. Bundan sonraki çalışmalarımızda birbirimize destek verme kararı aldık. Birlikten kuvvet düşüncesindeyiz. Bizi her bakımdan iyi ağırladılar ve büyük ilgi gösterdiler. İnşaallah biz de gösterilen bu ilgi karşısında görevimizi ifa ederek bir dost kapısını daha açmış olduk. Bundan böyle Ankara'da yapılan her faaliyette bulunmak ve dostluk bağlarımızı geliştirmek istiyoruz."
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları