KAZAN'DA OKULLARDA ÖDÜLLÜ KAPANIŞ

16-06-2014
2013-2014 Eğitim öğretim yılı Kazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yılsonu ödül töreni Kazan Aile Yaşam Merkezi’nde yapıldı.

.

Törene Kazan Kaymakamı Veysel Beyru ve eşi Özlem Beyru, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necati Çırpan, Mehmet Adil Doğrusever, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Okullarda yılsonunda birinci olan ve çeşitli alanlarda başarılı olan öğrencilere ödül verildi.

Törendi kısa bir konuşma yapan Kaymakam Beyru, dereceye giren öğrencileri ve öğretmenleri kutladı. Kazan Belediyesi’nin eğitime verdiği desteğe teşekkür ederek, Kazan'da yaşayan öğrencilerin sağlanan imkanlar nedeniyle şanslı olduklarını söyledi.

Programda, öğrencilerden oluşan Seğmenler halk oyunları ekibi de kısa bir gösteri sundu. Gerek Halk Eğitim Merkezi, gerekse Kazan Belediyesi’nin desteğiyle açtığı sayısız bağlama kurslarında pek çok öğrenciye bağlama öğreten ve beste çalışmaları olan Kazanlı sanatçı Ali Seven de programa türküleriyle renk kattı.

Kazan Belediyesi’nin destek verdiği proje çalışmalarında ödül alan okullar ve öğrenciler şöyle:

Sosyal Sorumluluk Projesi: Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi Proje ekibi birinci,  Kazan Ortaokulu Proje Ekibi ikinci, Sağlık Meslek Lisesi Proje Ekibi üçüncü oldu.

Değerler Eğitimi Projesi: Sağlık Meslek Lisesi Proje ekibi birinci, Gazi İlkokulu Proje ekibi ikinci,  Tahsin Şahinkaya İlkokulu Proje Ekibi üçüncü oldu.

Bu Benim Eserim’ projesi: İmrendi Ortaokulu Öğrencileri Kübra Nur Çiçek, Hilal Akyol ve öğretmenleri Mehmet Eryiğit Türkiye birincisi oldu.

Geleneksel Çocuk Oyunları dalında Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Ali Altıntaş dereceye girdi.

Robot yarışması: Efes Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri Selim Ünal, İbrahim Kurtipek ve öğretmenleri Mehmet Ali Dal uluslararasında birinci oldu.

Dereceye girenlere ödüllerini Kaymakam Veysel Beyru, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necati Çırpan, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Bülent Akdoğan ve Gençlik Spor Müdür Vekili Fazlı Ünver’in elinden aldı.

Etiketler : KAZAN'DA - OKULLARDA - ÖDÜLLÜ - KAPANIŞ -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları