KEÇİÖREN'DE MHP'NİN ADAYI KİM OLACAK?

19-06-2013
Bazı okuyucularımız bizden MHP Keçiören Belediye Başkanının kim olduğunu açıklamamızı istiyor.Bilindiği gibi Keçiören Belediye Başkanlığı için MHP'den 12 aday adayı var. Sayın genel başkan bu konuda karar verebilmiş değil. MHP Ankara il başkanlığı'nın önerdiği üç adayın olduğunu biliyoruz ancak sayın Bahçeli bu üç aday adayının doğru seçim olmayacağı kanaatındaki isimlerini açıkmakta imtina ette. Biz araştırmalarımızı sürdürüyoruz, ancak diger bazı ilçeler bilindiği gibi açıklandı biz de bu konudaki haberi yeniden yayınlayarak sizlere katkı sağlamak istiyoruz.

.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Polatlı ve Etimesgut’tan sonra Yenimahalle, Akyurt ve Kazan ilçe Belediye Başkan adaylarını da açıkladı.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde başarılı olmaktan başka bir çarelerinin olmadığını belirten Bahçeli, şunları söyledi:
“Bunun için huzurlarınızda partimizin Yenimahalle Belediye Başkan adayı olarak Sayın Devran Kutlugün’ü, Akyurt Belediye Başkan adayı olarak Sayın Hakan Türkdağ’ı, Kazan Belediye Başkan adayı olarak Sayın Fazıl Köremezli’yi ilan ediyor, bu değerli dava arkadaşlarımıza hepinizin destek ve yoğun katkınızı bekliyorum” dedi. Konuşmasında “Ankara’nın ilçelerini bir bir alıp, Büyükşehir Belediyesi’ne de Üç Hilal’i asmaya var mısınız?’, ‘Ankara’nın kaderini değiştirmeye, işi güç dedikodu ve tezvirat olanların tasallutuna son vermeye var mısınız?’ diye soran Bahçeli, ‘Evet’ karşılığını alınca, “O zaman Büyükşehir Belediyesi’ndeki saltanata son verin ve Milliyetçi Hareket’e teslim edin. O zaman Ankara’nın tüm ilçelerine mührünüzü vurun ve kutlu iktidarımız için durmayın, beklemeyin ve asla ihmal etmeyin” dedi.
Akyurt’un MHP’li Belediye Başkan adayı Hakan Türkdağ, tüm Akyurt halkını kucakladığını belirtirken, “Adaylığıma karar verirken, tek amacım, ilçemin halkına dürst ve kalıcı eserlerlerle hizmet etmekti. Seçim startını 9 ay kala bugünden itibaren veriyorum. Yapacağım çalışmaları halkımızla birlikte el ele, gönül gönüle vererek birlikte gerçekleştirmek istiyorum. Bugüne kadar yapılan hizmetlerin üzerine koyarak daha fazlasını yapacağıma söz veriyorum. Bu konuda bilgi birikimi ve donanıma sahibim” dedi.

Etiketler : KEÇİÖREN'DE - MHP'NİN - ADAYI - KİM - OLACAK? -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
 • Abdullah KIYICI tarafından 2013-09-28 1:18:11 tarihinde yazıldı.
  Kardeşim Parti Parti gezen ülkücü harekette hizmeti olmayanlar bu teşkilattan aday olamaz. Bedavadan tarih vermeyin o zihniyet böyle çöker... Güçlü Şenel kim? Keçiören' e yakışan ve alabilecek tek aday Şükrü ŞAHİN bunu böyle bilin.

 • Ayşegül tarafından 2013-09-22 2:24:17 tarihinde yazıldı.
  Ankara için Prof. Mevlüt hoca da karar verildiği söylentisi var, kendisini okuldan tanırım, vasıflı liyakatli ve zeka küpü biri. Fakat daha farklı ve flaş isimlerin şansı partimizi zirveye taşıyabilirdi. Teşkilat karar verdiyse boynumuz kıldan ince. Merkez ilçe için Turgut Altınok sandıkları patlatır, geçmişteki sıkıntılardan dolayı kendisi düşünülmezse bence teşkilatın genç ve dinamik yüzü her kesimi özellikle gençleri kucaklayan Gökhan Yıldırım da ipi rahat göğüsler.

 • Ülkücü tarafından 2013-09-21 0:26:45 tarihinde yazıldı.
  Güçlü şenel kim kardeşim hangi partiden bilmiyoruz tanımıyoruz. Ülkücü hareket her partinin kapısını çalanlara itibar etmez. MHP merkez ilçe adayı şükrü şahindir

 • fehmi seyfi tarafından 2013-09-05 22:59:20 tarihinde yazıldı.
  Keciorenin adayi guclu senel bekleyin gorun eylulun 9 da aciklanacak...

 • Ahmet ERTEN tarafından 2013-08-11 0:49:24 tarihinde yazıldı.
  MHP Kulislerinde sadece hedeflenen belediyelere yönelik çalışma yapılacağı, alınamayacak belediyelere karşı sembolik adaylar çıkarılacağı konuşuluyor. MHP belediye başkan adaylarını yavaş yavaş belirlemeye başladı. Yaklaşık 1 milyon nÜfusu ile 15. il olabilecek Keçiören MHP için en önemli kalelerden. Kamuoyuna pek yansımasa da MHP genel merkezi aday adaylarının teamül yoklamalarını dikkate almadan, Ülkü ocakları Genel Merkezininde desteklediği, eski Ankara ÜlkÜ Ocakları İl Başkanı Gökhan YILDIRIM ı Keçiörenden aday göstermeye hazırlanıyor.

 • yerelsecim_kamuoyu tarafından 2013-07-10 17:31:14 tarihinde yazıldı.
  Kulislerde MHP' nin Keçiören için farklı görünümlü vizyon sahibi Gökhan YILDIRIM' ı aday gösterebileceği konuşuluyor.

HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları