Nallıhanlılar’dan MHP milletvekili adaylarına büyük ilgi

13-05-2015
Seçim çalışmalarını yürütmek ve Nallıhan’da seçim karargah bürosunu açmak üzere ilçeye gelen MHP Ankara 2.Bölge Milletvekili adayları ilçe halkı tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

.
 
       Nallıhan iletişim bürosu Nallıhanlı vatandaşların yoğun katılımı ile dualar edilerek açıldı. Açılışa MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Ankara 2. bölge adayları Hamit Ayanoğlu, Yaşar Yıldırım, Gül Gülser Kılıçarslan, Tayfun Ünal ve çevre ilçelerden birçok MHP İlçe Başkanı ve çok sayıda Nallıhanlı vatandaşlar katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Milletvekili adaylarından Hamit Ayanoğlu, bölgenin sorunlarını iyi bildiklerini ve çözüm yollarının da ancak MHP düşüncesiyle çözüleceğini söyledi.  MHP İktidarı ile kısa sürede küçük ilçelerin refah seviyesinin yükseltileceğini söyleyen Ayanoğlu şunları söyledi:  “ Köylü ve çiftçilerimizin sorunları hat safhaya ulaşmıştır. Özellikle AK Parti iktidar olduktan sonra taşra ilçeleri ve köylünün sorunları bir hayli artmış, köylülerimizin hürriyetleri ellerinden alınmış, Büyükşehir Yasası ile kırsal alanlarda yaşayan vatandaşlar itibarsızlaştırılmışlardır. Bunun sonucudur ki üretim azalmış, tarım ve hayvancılıkta akıl almaz bir gerileme olmuş, köyden şehre göç tarihte görülmemiş şekilde artmış, bunun sonucu olarak üretim ve verimlilik azalmış, ülkede bet bereket kalmamıştır. Bu zulüm ve merkezi zihniyetten kurtulmanın yegane yolu MHP’nin mutlaka işbaşına geçmesi ile mümkün olacaktır.  MHP’nin seçim beyannamesinde açıkladığımız gibi çiftçiler için mazot, gübre, ilaç, yem ve elektrik gibi girdiler üzerindeki vergiler kaldırılacak. Mazot çiftçiye 1,75 liradan satılacak, yerli gübre ve ilaç temini gerçekleştirilecek, tohum, gübre ve ilaçlamadan kaynaklanan çiftçimizin zararı bu şekilde bertaraf edilecektir.  ’’ 
 
 
        Nallıhan seçim bürosunun açılışında diğer milletvekili adayları ve il başkanı da birer konuşma yaptılar. 
         Seçim bürosunun açılmasından sonra şehir merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştiren MHP’liler vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılandılar.  Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız MHP Nallıhan İlçe Başkanı Yener Samur şunları söyledi:  “ Türkiye genelinde olduğu gibi Ankara’da da MHP’nin adayları hep zirve isimlerden oluşmuş durumda. Özellikle Ankara 2.Bölgedeki adayların tespiti bizleri son derece mutlu etti. MHP Nallıhan’da kesinlikle birinci parti olacaktır. Şimdiye kadar Nallıhanlı geçinip de ilçemize ve Nallıhanlılara kem gözle bakanların o tutumlarını hemşerilerimiz unutmamışlardır. MHP ilçemizde eski gücüne adaylarımızla güç katmıştır. Herkes görecek ki Nallıhan MHP’nin kalesi olacak ve bu bölgede yüzde oranı itibarı ile en fazla oyu biz alacağız.”
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları