Tan Oto Kamyon Plaza açılışına büyük ilgi

13-06-2013
Ağır ticari vasıta pazarının öncü bayilerinden Otokoç, Ankara’da servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada sunan “4S Plaza” şubesini hizmete açtı.

.

Açılışa, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç,Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Ostim Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın katıldı.

Yenimahalle ‘ye bir tesis daha

Sanayi alanında gerçekleşen tüm yatırımların ülke ekonomisine büyük katkısı olduğuna dikkat çeken ve yatırımcıların teşvik edilmesi gerektiğini belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ”Koç Ailesi Cumhuriyet’in ilk yıllarından itibaren sanayi alanında yatırımlar yapan bir ailedir. Vehbi Koç sanayinin bu derece iyi konuma gelmesinde en önemli rol oynayan kişilerdendir. Türkiye sanayi alanında küçümsenemeyecek bir konuma gelmiştir. Ankara’mızın en güzel yerlerinden biri olan Yenimahalle’ye bu güzel tesisin açılması onur ve gurur vericidir” dedi. Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, tamamen Türk mühendislerin tasarlamış olduğu kamyonun tüm dünyaya pazarlandığını belirtti. Tan Oto’nun başarılı hizmet veren bir kuruluş olduğunu söyleyen Özdebir, başarılarından dolayı tebrik etti.

Tek yol üretim

Tan Oto Yönetim Kurulu Başkanı Hulki Karagül ise müşteri memnuniyetinin tek öncelikleri olduğunu belirterek bakım, onarım ve üretim alanında eğitim verilen plazanın 12 bin metre kare alana sahip olduğunu söyledi. Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç ise 60ülkede dünya yollarına çıkan kamyonların bütün tasarım ve mühendislik işlerinin tamamen Türk mühendisleri tarafından gerçekleştirildiğini söyledi. Koç bir ülkenin ayakta kalmasının tek şartının daha fazla üretim yapmakla mümkün olduğunu belirtti.

Etiketler : Tan - Oto - Kamyon - Plaza - açılışına - büyük - ilgi -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları