Turgut Altınok Cumhuriyet Kulesi İçin Konuştu

03-08-2013
Keçiören Cumhuriyet Kulesi'nin yıkım kararının ardından sular durulmuyor.

.

Turgut Altınok tarafından temeli atılan ve 27 milyon lira harcanan Keçiören Cumhuriyet Kulesi için yıkım kararı çıkmıştı.

 Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın, “Mahkeme kararına uyup kuleyi yıkacağız” ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, “Tazminat davası açılmalı” açıklamalarının ardından Turgut Altınok konuştu.

Hürriyet'in haberine göre,Turgut Altınok'un “Kuleyi yıkmak cinayet işlemek demek”  dediği ifade edildi.

DÜZENLEME YAPILABİLİR

“Cumhuriyet Kulesi Keçiören’in gelişimine katkı sağlamış bir proje. Bittiği zaman içindeki nikah salonları, alışveriş merkezi ve kafeleriyle ayda bir milyon lira gibi bir katkı sağlayacak. Masrafını kısa sürede çıkarak bir yatırım. Bu kadar para harcanmış, yazık değil mi?

Mania hattı sorun teşkil ediyormuş. Keçiören’de mania hattını aşan bir AVM vardı. AVM’ye karşı değilim ama onun için bir düzenleme yapıldı. Burası için neden yapılmıyor?

KİNİN KURBANI OLMASIN

Melih Bey tazminat davası açılsın diyor. Demir kafes için kendisine dava açılması lazım. Faturalarını çıkarttım, 90 milyon sokağa atıldı. Cumhuriyet KUlesi gibi vizyonu olan bir proje demir kafesle kıyaslanılmamalı. Kinin ve komplekslerin kurbanı olmamalı. Yeni bir plan yapılarak kule tamamlanabilir.
Referandum yapılmasına çok meraklı. Bir referandum da Keçiören’de yapılsın. Keçiörenli kulesinin geleceğine karar versin.”

GÖNLÜMDEN BÜYÜKŞEHİR GEÇİYOR


Altınok 2014 yerel seçimlerinde MHP’den aday olacağı iddialarıyla ilgili ise, “Şimdilik çok erken köprünün altından çok su geçer. Herkesin gönlünde bir şey vardır” dedi. “Gönlünüzden ne geçiyor” sorusuna ise, “Gönlümüzde Büyükşehir var” yanıtını verdi.

Etiketler : Turgut - Altınok - Cumhuriyet - Kulesi - İçin - Konuştu -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları