YEŞİLBAYIR AİLE MERKEZİ VE BİLGİ EVİ AÇILDI

07-07-2013
Mamak’ta her hafta yeni bir açılış yapan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, son olarak Yeşilbayır Aile Merkezi Bilgi Evi ve Parkı’nın açılışını gerçekleştirdi.

.

Açılışa Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Kınacı, Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer, Mamak Belediyesi Meclis Başkan Vekili Erdal Ak, Ak Parti Grup Başkan Vekili Faruk Gültekin, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, muhtarlar, birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yeşilbayır Mahallesi’nde gerçekleşen açılışta konuşan yapan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; 2009 yılında bir seçim beyannamesinde bulunmuştuk. Şimdi bu beyannamede yer verdiğimiz bütün projelerin açılışlarını yapıyoruz dedi. Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer de son on yılda ülkemizde yaşanan gelişmelere kısaca değindi. Ferhat’ın Şirin’e aşık olduğu gibi Mesut Akgül’ün de Mamak’a aşık olduğunu ve o aşkla çalıştığını dile getiren Özer; “Mamak’ta yapılan çalışmaları görüyoruz. Mamak nakış nakış örülüyor. Bu çalışmalar sizlerin verdiği destekle oluyor” dedi.

 

‘Mamak’ta İlkleri Gerçekleştirdik’

Mamak Belediyesi Halk Oyunları Seğmen Ekibi’nin yaptığı gösteriyle başlayan programda 2 bin adet Türk Bayrağı ve binlerce dondurma vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıldı. Belediyenin kuruluşundan bu güne yapılan yatırımları, 4 yıllık hizmet süresinde yaptığı yatırımlarla geride bıraktığını belirten Akgül, tarih yazdıklarını ve Mamak’ı çok daha büyük yatırımların beklediğini kaydetti. Yapılan yatırımlar arasında birçok ilk olduğuna değinen Akgül, “Başbakanımızın dediği gibi biz asla ve asla aldanan ve aldatan olmayacağız. Bizim amacımız bize yetki veren vatandaşlarımıza en güzel şekilde hizmet etmek. Mamak’ın ilklerini gerçekleştirdik. İki hafta önce Mamak’ın ilk yüzme havuzunu hizmete açtık, Mamak’ta ilk defa şehir stadını inşa ediyoruz. İlk defa kapalı spor salonunu inşa ediyoruz. Biz göreve geldiğimiz zaman bir tane kapalı pazar yoktu, bu gün 8 tane kapalı pazarımız bulunuyor. Sizden aldığımız güçle şimdi gönül rahatlığıyla söylüyorum ki bunlar başlangıç. Gelecek bundan çok daha iyi olacak” dedi.

Etiketler : YEŞİLBAYIR - AİLE - MERKEZİ - VE - BİLGİ - EVİ - AÇILDI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları