26 ARALIK İTİBARI İLE YENİ KATILIMCILAR BAŞKENT ANKARA PLATFORMU VE ANKARA MECLİSİNE İVME KAZANDIRDI

  26 ARALIK 2021 İTİBARIYLA BAŞKENT ANKARA PLATFORMU VE ANKARA MECLİSİ’NDE  SON DURUM…TEŞKİLATLAR, HER BİRİ BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ İSİMLERLE ÖNEMLİ ORANDA İVME KAZANDI. İŞTE KURULLARDA GÖREV ALANLAR: 

24 Aralık 2021 23:26
26 ARALIK İTİBARI İLE YENİ KATILIMCILAR BAŞKENT ANKARA PLATFORMU VE ANKARA MECLİSİNE İVME KAZANDIRDI

 

                             YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ÜYELERİ 

 

 26  ARALIK 2021 İTİBARIYLA BAŞKENT ANKARA PLATFORMU VE ANKARA MECLİSİ’NDE  SON DURUM…

                                                     * YÜKSEK İSTİŞARE KURULU 

    *  MEHMET GAZİOĞLU (TBMM E.Meclis Başkan Vekili, İçişleri Eski Bakanı )

* OLTAN SUNGURLU ( Adalet Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı yaptı. ANAP Kurucusu, Huhuk İşleri  ve  Teşkilat İşleri Başkanlığı yaptı.

*- HASAN KORKMAZCAN ( TBMM E.Başkan Vekili, 5 dönem milletvekilliği yaptı, siyasi partilerde önemli görevlerde bulundu.)

*- ZEKİ SEZER ( DSP Eski Genel Başkanı- Devlet Eski Bakanlarından )   *- CENGİZ ALTINKAYA ( Bayındırlık E. Bakanı, 4 Dönem milletvekilliği yaptı ANAP’ın önemli kademelerinde görev yaptı. BAŞKON Y.İstişare Kurulu Başkanı)

*- BARLAS DOĞU   ( Milli Savunma E.Bakanı, ANAP Ankara Kurucu İl Başkanı)                *- SAFFET SERT ( E.Devlet Bakanı, Mühendis, Eski Bürokrat )

*- BÜLENT KUŞOĞLU ( Ankara Milletvekili -CHP Genel Başkan Yardımcısı, İktisatçı DYP E.İl Başkanı ) *- VAHİT ERDEM ( AK Parti’den iki dönem Kırıkkale milletvekilliği yaptı, Savunma Sanayiinin Baş mimarı, Devleti çok iyi tanıyan siyasetçi ve devlet adamı )

*- BEYHAN ASLAN (Avukat, Denizli E.Milletvekili, ANAP Grup Başkan Vekilliği yaptı )

 *- MEHMET KAHRAMAN 19.Dönem Erzurum Milletvekili - ANAP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı yaptı.)

* - ERSÖNMEZ YARBAY ( AK Parti Ankara Kurucu İl Başkanı 3 Dönem Ankara Milletvekilliği yaptı, Milli Görüş’ün önemli isimlerinden)

*- YUSUF BACANLI ( DYP Yozgat E.Milletvekili-E.Bürokrat )         

 *- MÜJDAT KAYAYERLİ MHP Afyonkarahisar E.Milletvekili.       

 *- HAMDİ ERİŞ: ( 19.Dönem Ankara Milletvekili İş Adamı )

 * ALAATTİN FIRAT ( Akademisyen, 19.Dönem Muş Milletvekili, ANAP Genel Başkan Yardımcılığı yaptı )

*  M. ZEKİ ÇELİK ( Milli Görüş Teşkilâtının önemli isimlerinden, FP ve RP Ankara İl Başkanlığı yaptı. Ankara E. Milletvekili.)

PROF. DR. EYYUP SANAY ( FP. Genel Sekreterliği, RP Ankara Milletvekili, AK Parti Ankara Milletvekili, Akademisyen.) 

DEVAM EDECEK ---------------------

* ABDULKADİR SARI ( Ankara Meclisi Onur Kurulu Başkanı Emekli Vali )

* DURAK TURAN DÜZ : Başkent Ankara Platformu Baş Danışmanı.

* FUAT TURGUT  (Ankara Meclisi Genel Başkan Vekili, Başkent Ankara Platformu Eğitim ve Öğrenim Kurulu Başkanı,

* MUSA AYAN  Başkent Ankara Platformu Genel Başkan Vekili

* MERAL ASİLLER : Genel Koordinatör

* SABİHA ULAŞ KARAOSMAN Genel Sekreter

* MURAT KUBAT ( Başkent Ankara Platformu Genel Merkez Danışmanı)

*AV.SÜLEYMAN YILMAZ ( AK Parti Çankaya E.İlçe Başkanı- Başkent Ankara Platformu Siyasi, Sosyal ve Hukuki İşler Baş Danışmanı )

* ERKİN SABİT (Doğu Türkistan CSH Başbakanı-Türk Dünyası ve Dış İlişkiler Kurulu Başkanı

* GÜLSÜM ÇETİNKAYA ( Genel Başkan Baş Yardımcısı- Başkent Ankara Platformu Sanayici ve İşadamları Kurulu Başkanı.

* PROF.DR. HAYRETTİN İVGİN ( Strateji Geliştirme Kurulu Başkanı )

* PROF.DR. ANIL ÇEÇEN (Hukuk İşleri Kurulu Başkanı Prof.Dr. Anıl Çeçen

* PROF.DR. HAYRANİ ALTINTAŞ ( İnanç, Ahlak ve Toplumsal Değerler Kurulu Başkanı )

* PROF.DR.ALİ ÇAYKÖYLÜ ( Sağlık Bilimleri ve İnsan Sağlığı  Kurulu Başkanı )

* Prof.Dr. KADİRHAN SUNGUROĞLU ( İnsan Sağlığında Tehlike Yaratan Unsurlarla Mücadele Kurulu Başkanı )

*  PROF.DR. AYGÜN AKYOL ( İlahiyatçı Öğretim Üyesi, Araştırmacı-Yazar )

     *DOÇ.DR. SELVİN YEŞİLAY ( Öğretim Üyesi )

* İSMAİL UÇAKÇI ( Tarihi Araştırmalar Kurulu Başkanı - )

* DR. METİN ÖZARSLAN ( Ankara Kulübü Genel Başkanı ) 

* ALAETTİN SÜER ( Siyasi İşler Kurulu Başkanı )

* İDRİS YAVUZ CENGİZ (Siyasi ve Yerel Yönetimler Kurulu Başkanı )

* FUAT TURGUT  ( Eğitim ve Öğrenim Kurulu Başkanı, Hüseyin Kazan- (Aynı zamanda Teşkilatın İlmi Araştırmalar Kurulu Başkanı )  Elmas Yağmur, Bayram Kocaman, Musa Ayan, Bilal Bütün, Mehmet Ali Oral, Nuran Atakul Tok.

* AHMET ÇAVUŞOĞLU  : ( İş adamı, Turizm ve İşletmeci )

MUALLA KORKMAZ ( Siyasi ve Sosyal İşler Koordinatörü )

SELÇUK SOLMAZ ( Arıcılar Birliği Başkanı, Kızılcahamam-Çamlıdere Dernekler Federasyonu Genel Başkanı; Fer Balları sahibi, Bal ve arının yan ürünlerinden bilimsel olarak toplum sağlığına yararlı hizmetler sunan, şahsına münhasır çok özel bir bilim adamı   ) 

* DURSUN ACAR ( Spordan sorumlu Kurul Başkanı

* HAMİT BAŞKAYA : Sosyal Aktiviteler ve Yöresel Folklor Kurulu Başkanı

* HÜSEYİN KAZAN  (Ankara Meclisi İlmi Araştırmalar Kurulu Başkanı ve Başkent Ankara Meclisi Eğitim ve Öğrenim Projeleri Planlamacısı )                       

* MUSTAFA İHSAN GÜZEL ( Ankara Meclisi Araştırma ve Proje  Çalışmaları Kurulu Koordinatörü) 

* AV.ZİYA KIVANÇ (Demokrasi ve İnsan Hakları Kurulu Başkanı )

* AV. HATİCE FİDAN (Kadın Hakları ve Hukuki Sorunlar Kurulu Başkanı )

* NESLİHAN ERTEKİN ( Girişim ve İletişim Kurulu Başkanı )

* RIFAT ÇAKIR ( Planlama ve Koordinasyon Kurulu Başkanı )

* ELMAS YAĞMUR: ( Kadın Teşkilatını Oluşturma ve Aile Kurulu Başkanı, Aynı zamanda Eğitim Kurulu Üyesi )

* VAHİT OĞUZ : ( Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı,    * Zeki Durmaz ( Siyasi İşler Başkan Yardımcısı-    * İbrahim Yıldırım (Siyasi İşler Başkan Yardımcısı, Satılmış Türkmen.

* H.İBRAHİM UÇAK ( Basın Yayın Kurulu, Rıfat Çakır, * Erdem Noyan. Haberleşme ve TBMM Parlamento İlişkileri Başkanı ) TAYFUN KILIÇ (Kameraman)

* SAİME HALAÇ : Sosyal Medya ve Basın Yayın Medya kuruluşları ile ilişkiler kurulu Genel Sekreteri

* FİLİZ BÖLÜKBAŞI : Sosyal İlişkiler Kurulu Genel Sekreteri.

* HAYRİYE TÜRKER ÇEVİK ( Sivil Toplum Kuruluşları ile diyalog ve Çevre Edindirme Kurulu Genel Sekreteri

* MUSTAFA BİDEN (Tarım-Hayvancılık Kurulu Başkanı

KURULDA GÖREV ALAN DİĞER ÜYELER: Mehmet Emin Çalışkan Başkan Yardımcısı,  Mustafa Kocaer, Yaşar Öztürk Çiftçi- Siyasetçi, Eski İl Genel Meclisi Üyesi 5 Dönem Encümenlik yaptı.

*AHMET ALTUN (Türkiye Atletizm Federasyonu Teknik Sorumlusu-E.Milli Atlet

* KEMAL ALVER (   Sanat etkinlikleri Kurulu Başkanı )

* PROJE GELİŞTİRME KURULU: BAYRAM KOCAMAN ( Projeler Kurulu, Ali Alkaç: - Mehmet Ali Oral, Ali Göker:

* SONER GENÇ Başkent Ankara Platformu Ticari İşler Koordinatörü; Ankara Meclisi Genel Sekreteri )

* VEYSEL ÖZDEMİR ( İnşaat Mühendisi -Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, * Hasan Erdoğan, * Meral Asiller

* NECABİ BAL ( Ankara Meclisi Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı- Başkent Ankara Platformu Teşkilat Başkan Yardımcısı, idari ve Ticari İşler Başkan Yardımcısı

* SAVAŞ KARATAŞ ( TBMM 'de danışmanlık yaptı, Çeşitli zamanlarda bürokraside zirve görevlerde bulundu. Emekli bürokratlarla işbirliği  kurulu başkanı )

* SEFA VARLIK (Ekonomi ve Ticari İşler Kurulu Başkanı)

* MEHMET ERGÜN DEMİRTAŞ : Ankara Meclisi İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı,-Başkent Ankara Platformu Ekonomi ve Ticari İşler Kurulu Üyesi

* OSMAN ŞAHBUDAK ( Üretim ve Verimliliğin Artırılması Kurulu Başkanı )

* BİLAL AKDOĞAN ( Borsa ve Gelir İdaresi İlişkileri Kurulu Başkanı )

* MEHMET BAKİ ( Siyasetçi, Haberciliği, tarihi tespitleri ve Fotoğrafçılığı ile Ankara'da önemli görev ifa eden bir üstad )

* ALİ SANCAR ( MUCİD ) Teknik İşler ve Sanatkarlar Kurulu

* OZAN SEVDAİ ( Şairler ve Ozanlar Kurlu- Yusuf Dinek,

* EKREM ERCAN ( Esnaf-Sanatkar İlişkileri )

* MUALLA COŞKUN  : Kadın Hastalıkları ve Hastaneler Kurulu Başkanı

* TANER BİLEN : (Cumhurbaşkanlığı Emekli Bürokratı, Emekli Bürokratlar Kurulu Başkanı )

* ALİ KILIÇ : ( Tüm Emekliler, Emekliler ve Emeklilerin Sorunları Kurulu Başkanı )

* İBRAHİM YAMAN ( Gazeteci-Televizyoncu, Medya Basın Birliği Federasyonu Genel Başkanı , Başkent Ankara Platformu MEDYA Kuruluşları Koordinatörü )

İBRAHİM GÖKDEMİR ( Haberler ve Yayın Kurulu Başkanı )

AHMET TATLAKTEPE ( Girişimci, İletişim ve İnsani Aktiviteler Kurulu ve Medya Kuruluşları Koordinatör Yardımcısı)

* İMRAN YAŞA ( Ön lisans –Siyasetçi;   Sosyal İşler ve Yardımlaşma Kurulu Başkanı )

* SEVDİYE EVİZ ( Kadın Kolları ve Çalışan Kadınların Sorunları Kurulu Başkanı )

* İLAYDANUR TEPE (Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı )

* GÜLER ÖZBİÇER (Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Engelli Hakları ve Engelliler Araştırma Kurulu Başkanı.

* AHMET GÜNGÖR  ( Esnaf-Sanatkarlar Kurulu Başkanı )

OLUŞTURULMASI PLANLANAN KURULLAR VE İHTİYAÇ DUYULAN DİĞER GÖREVLENDİRMELER:

1- Teşkilat Başkanı, 2- Gençlik Kolları Başkanı 3-Planlama Kurul Başkanı 4- Sosyal İşler Başkanı, 6- İnternet ve Sosyal Medya İlişkileri Kurulu 7- Kültür Sanat ve Edebiyat, 8-Sendikalar, 9- Vakıflar, 10- Kooperatifler 11- Sivil Toplum Kuruluşları, 12- Bürokratlar Kurulu, 13- Hükümet ve Belediyelerle İlişkiler Başkanlığı ve Diğer Kurullar ve Görevlilerin biyografilerini daha sonra yayına vereceğiz.

 

Yorumlar
Adınız
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.